نتایج جستجو برای عبارت :

چطور یک برنامه نویس حرفه ای شویم ؟‌

پنج ویژگی شخصیت یک برنامه نویس حرفه ای :

1 - پشتکار و سماجت زیادی داشته باشد
2 - به یک مسئله از چند دید نگاه کند
3 - علاقه فراوانی به یاد گرفتن چیزهای جدید دارد
4 - متواضع و فروتن است و دنبال اثبات خودش نیست
5 - قبل از هر حرکت بسیار فکر میکند .

برنامه نویس حرفه ای
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید حرفه ا
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
۱۰ برنامه برتر عکاسی حرفه ای در آیفون

۰
 اشتراک‌گذاری
وقتی که اپل گوشی های آیفون خود را معرفی می کند، معمولا کم لطفی هایش به بخش دوربین به خوبی قابل درک است. بیشتر افراد از وقتی روی به گوشی های هوشمند آورده اند، قید استفاده از دوربین های دیجیتال را زده اند. پس حق آن هاست که در ازای پرداخت هزینه های بالا به ازای خرید گوشی، بتوانند یک دوربین حرفه ای عکاسی نیز داشته باشند.
در این مطلب می خواهیم به دارندگان آیفون کمک کنیم تا بتوانند با کمک بهتر
شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نشو و با آنها بحث نکن !
 شاگرد : فکر نکنم این راز خوشبختی باشه!

استاد : بله , حق با شماست !!

اگر به گفتگوی کوتاه  استاد و شاگرد که در بالا ذکر شد توجه کنید و رعایت شود

سریعتر به یک برنامه نویس حرفه ای و کار بلد تبدیل میشوید

کاری به کسی نداشته باشید به راهتان با قدرت ادامه بدید

حتما سریعتر از آنچه فکر میکنید موفق میشوید و به اهداف تان میرسید و

صاحب این تخصص جذاب میشوید .

(
افترافکت نرم افزاری برای ساخت انواع انیمیشن دو و یا سه بعدی است.این نرم افزار توسط شرکت ادوبی ساخته شده و به بازار عرضه میگردد.اما طریقه حرفه ای شدن در این نرم افزار محبوب به چه صورت است؟در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت :
ادامه مطلب
اسپانسر برنامه برنده باش کیست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
وقتی اسپانسر برنده باش احساس خطر کرده و وارد عمل می شود
سر این گزارش جزییات کاملی از مسابقه تند باش از مدت پخش برنامه تا اسباب شرکت دراین جوایزش چیست و چطور میتوان از ساخت اپ ساخت کرد؟. حتماً در برنامه‌های مشارکتی با راهنما بود اسپانسر علاوه بر مبلغی که با عنوان سهمبری در امر برنامه سازی با صداوسیما پرداخت می‌کند گاهی.
ادامه مطلب
 پنج ویژگی شخصیت یک برنامه نویس حرفه ای :

1 - پشتکار و سماجت زیادی داشته باشد
2 - به یک مسئله از چند دید نگاه کند
3 - علاقه فراوانی به یاد گرفتن چیزهای جدید دارد
4 - متواضع و فروتن است و دنبال اثبات خودش نیست
5 - قبل از هر حرکت بسیار فکر میکند .

نمونه های دیگر ویژگی های یک برنامه نویس :
با طراحان و تولیدکنندگان محتوا همکاری نماید
کدنویسی نرم افزارها را انجام دهد
نرم افزارها را برای برنامه های سرور اصلاح و اشکال زدایی نماید
 برای برنامه های سرور چن
اینطور نیست که من خیلی خمار اینترنت باشم و استخون‌درد گرفته باشم از نبودنش. فقط نمیدونم با زندگیم چیکار کنم. نمیدونم بعد یه روز طولانی که از دانشگا برمیگردم چطور خستگیمو در کنم. چطور با مامانم اینا تماس تصویری بگیرم. چطور جزوه و ویس دانلود کنم. چطور گوگل کنم که چرا سرامیکای کف اتاقمون بلند شدن و صدا میدن. 
و به طور کلی، بیشتر نگرانم که قراره چی بشه. قراره اینطوری بمونه؟
قالب حرفه ای وبلاگ 
جدیدترین قالب های حرفه ای ریسپانسیو و واکنشگرا برای وبلاگ های فارسی زبان. ... قالب حرفه ای واکنش گرا با طراحی سه ستونه برای سیستم های بلاگفا، میهن بلاگ و ...
قالب وبلاگ 
قالب حرفه ای . در: :: دامنه موضوعی : دانلود.عمومی و… :: وضوح نمایش استاندارد : ۷۶۸ * ۱۰۲۴ :: مرورگرهای سازگار : Internet Explorer | FireFox | Opera :: حجم کلی قالب ...
‫قالب بلاگفا حرفه ای سایت ستاپ: قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ
برنامه نویس کسی است که برای کامپیوتر کدی می نویسد که به او می گوید چه کاری را باید انجام دهد
برنامه نویسان باید از بخش گسترده ای از الگوریتم ها و زبان های برنامه نویسی اطلاع داشته باشند
برنامه نویسان لازم است که مهارت های ارتباطی نوشتاری و کلامی قوی داشته باشند
آن ها باید توانایی کار در محیط های گروهی را داشته و با
فناوری های جدید و زبان های برنامه نویسی به روز آشنا باشند.

شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نش
خیلی از دوستان و کاربران عزیز سئوال میکنند که ما برنامه های خودمون رو با چه برنامه ای می سازیم .  اگر این سئوال برای شما هم پیش اومده و علاقمند هستید که بدونید که چطور میشه بدون بلد بودن برنامه نویسی میشه یک اپ ساخت برنامه احکام شرعی ما رو نصب کرده و پنج ستاره بدهید . سپس از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا رمز آموزش های خودمون رو برای شما ارسال کنیم . با تشکر موفق باشید .
برنامه LinkedIn عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا اکانت حرفه ای لینکدین خود را بهتر مدیریت کنید و از آخرین اخبار دنیای کسب و کار مطلع شوید و بتوانید شغل رویایی بعدی خود را پیدا کنید . کار با برنامه با ساخت یک اکانت در لینکدین آغاز می شود و پس از ساخت این اکانت می توانید اطلاعات روزمه حرفه ای خود را وارد برنامه کنید تا فعالیت شما در شبکه اجتماعی لینکدین آغاز شود .
ادامه مطلب
آموزش های فنی حرفه ای طرح های ویژه آموزش تعمیرات گوشی و موبایل تخصصی از مبتدی تا پیشرفته،برگزاری دوره ای آموزشی نرم افزار های روز دنیا در مورد حرفه تخصصیتان،دوره های تخصصی و پیشرفته دوربین های مداربسته اعمم از هرگونه های مختلف دوربین های نصبی ساختمان ها و مناطق شرکتی و مسکونی،آموزش دقیق و کاری ساخت اماکن و ساختمان های هوشمند و پیشرفته روز دنیا با اساتید تحصیل کرده و با تجربه در این عرصه،آموزش های برنامه نویسی سایت با انواع زبان های برنام
شاید تا حالا این سؤال براتون پیش اومده باشه که: چطور برنامه‌های پایتون رو روی سیستمی که روش پایتون نصب نیست اجرا کنیم؟
اگر برنامه پایتون (یعنی فایل py) رو به یک فایل اجرایی (یعنی exe) تبدیل کنیم، می‌تونیم روی هر سیستمی اون رو اجرا کنیم.
در این خواندنی با استفاده از برنامه PyInstaller این کار را انجام میدیم.
 در این خواندنی از پایتون نسخه 3.5 استفاده شده. تبدیل برای برنامه‌هایی که از ماژول turtle استفاده کرده‌اند هم موفق انجام شده.
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببی
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببینیم
نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C#

دانلود

نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فن
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده برگزار می کند: آموزش کامل و حرفه ای طراحی سایتفهرست مخاطبین دوره آموزش کامل و حرفه ای طراحی سایت:آن دسته از افرادی که می خواهند طراحی سایت را در محیطی 100 % عملی و کاملا پروژه ای یاد بگیرند.برای ثبت نام و اطلاع از این دوره و سرفصلهای آموزشی آن با شماره های 02188146323 . 02188146330 تماس بگیرید.سایت آموزشگاه تحلیل داده  : http://www.tahlildadeh.com
مسلما برنامه ریزی برای زندگی با وجود تمام سختی ها بسیار لازم است.
شاید خیلی وقتا با مشکلاتی برخورد داشته اید که بخاطر اینکه نتونستید با برنامه زندگی کنید ، با این مشکلات سخت دست و پنجه نرم کرده اید.
تلاش داریم در اینجا پنج راه برای برنامه ریزی صحیح خدمتتان ارائه کنیم.
قبل از همه چیز توصیه می کنیم به سایت عصر شهروند مراجعه کنید و تقویم 98 را دانلود کنید.
چشم انداز و اهداف خود را مشخص کنید
قبل از همه چیز بهتره به سوالات زیر پاسخ دهید
الان کجا هستم
باید ها و نبایدهای دستورات زندگی در برنامه ای به نام دین برای ما فرستاده شدهحجاب مقوله ای هست که باید های زیادی به همراه داره
اما متاسفانه سلیقه ای با این امرمهم برخورد شده
متوجه نمیشم وقتی خوردن مشروب و زنا و ... حرام هست، چطور میشه که کشف حجاب و بی حجابی آزادی بحساب بیاد! 
فرق حیا در مسعله حجاب و حیا در بقیه مساعل چی هست؟
چطور میشه که لواط و زنا و انواع فسق و فجور در نظر عام، زشت و کریه جلوه کنه؛ اما بی حجابی یک امر پیش پا افتاده باشه! 
واقعا مه
نسخه خریداری شده به قیمت 1دلار
معرفی اپلیکیشن بین 5 سایت اندرویدی برتر ایران
دارای امکانات بسیار و محیط گرافیکی
این برنامه دارای قابلیت صوتی و تصویوی منحصر به فرد است که دارای امکانات حرفه ای است که با چند لمس میتوان از این برنامه حرفه ای استفاده کرد برنامه نویسان این برنامه روی برنامه زحمت زیادی کشیده اند که میتوان گفت که تقریبا یه ماه روی این برنامه تلاش کرده اند که در گوگل پلی استور از آن استقبال زیادی شده است این برنامه امتیاز 4.4 را از 5 د
چقد هوا خوبه...منکه فردا نوبت ارائه ی پروژه ای رو ندارم که انجام ندادم تایپش نکردم و تستش هم نکردم...شما چطور؟؟منکه اصلا معدلم وابسته به سه واحد پیشرفته ی فاکی نیست...شما چطور؟منکه نمیخوام شب زلزله بیاد اصلا قیامت شه تا صبح نرسه...شما چطور؟
طراحی سایت تخصصی
طراحی سایت تخصصی و حرفه ای در عمل وظیفه ی شرکت هایی است که نیروی های متخصصی در امر برنامه نویسی دراختیار دارد و قادر به برنامه نویسی و طراحی backend و frontend سایت هستند. طراحی سایت تخصصی فقط شامل طراحی یک سایت زیبا و دارای نمهای ظاهری مطابق با سلیق ما نیست،  هرچند که این موضوع خود کم حائز اهمیت نیست. اما طراحی سایت حرفه ای و تخصصی باید براساس نیازها ، اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت باشد و علاوه بر ظاهر جذاب، کار خود را به درستی
دستفروشِ داخل مترو هم که باشی باید اصول حرفه ای گری را خوب بدانی!
نه مثل پیرمردی که با صدای ضعیفش از روی نا آشنایی با اصول حرفه ایِ فروشندگی، همه نوع وسیله ای با خود حمل میکرد، آنقدر تنوع جنس داشت که من حیرت کردم قیمتها چطور یادش مانده بود؟؟!!
ولی در سفرِ رفت با مترو، پسری فقط مسواکِ آنتی باکتریال می فروخت، آنقدر هنرمندانه و قرّا با دستمایه ی طنز جنسش رو تبلیغ کرد که چندین نفر از او خریدند!!، پسرک می گفت: پول نداری دستگاه پوز هست! کارت نداشتی چک
نسل امروز نمیدانند برفک یعنی چه...نمیدانند چطور گاهی پیه دیدن  چند ساعت برفک را با تن میمالیدیم تا یک کارتون یا برنامه خوب ببینیم. برنامه ای که انتخاب شده بود..با دقت و ظرافت های جدی...برفک برای نسل امروز معنی ندارد چون بیست و چهار ساعت شاهد برنامه های رنگارنگ  مختلف جعبه جادویی هستند..برنامه هایی که گاهی آرزو میکنی کاش جایشان برفک میدیدی...
ادامه مطلب
روز جمعه وقتی برنامه ای نداشته باشی می تونه صرفا به استراحت بگذره . وقتی برنامه از قبل نوشته شده ای برای این روز داری ، اصلا آدم نمی فهمه چطور تموم میشه.
من بطور معمول سر رزدن به پدر و مادر و خانواده را در برنامه روتین خودم برای این روز قرار می دهم. چیزی که برام مهمه اینه که حتما مطالبی هم بنویسم. نوشتن به من آرامش خاصی می دهد. وقتی می نویسم حس می کنم هستم. قبلا عادت داشتم در دفترچه می نوشتم ولی تصمیم گرفتم در وبلاگ بنویسم. اینکه با افراد مختلف در
سلام
ما (خواستگارم و بنده) ان شاء الله بزودی عقد میکنیم. چیزی که هست اینه که ما ماشین نداریم و دلم میخواد در آینده اگر کار هم نکردم بتونم با برنامه ریزی درست به همسرم توی پس انداز کردن درآمدش کمک کنم و بتونم مدیریت مالی خوبی رو داشته باشم.
لطفا به من بگید ،اگر ما رو ساکن در یک شهر کوچیک و ماهیانه با درآمد میانگین 3 تومن در نظر بگیرید، چطور برنامه ریزی کنم که بتونیم در یکی دو سال ماشین بخریم؟
ممنون
ادامه مطلب
آموزش ارزان فیبروز ابرو
آموزش ارزان فیبروز ابرو
در دنیای واقعی شاید تعجب کنید که آموزش ارزان فیبروز وجود داشته باشد و شاید پیش خودتان فکر کنید که حتماً کاسه زیر نیم کاسه است؟ یا چطور ممکن است آموزش ارزان فیبروز ابرو با کیفیت باشد؟ یا بدون پرداخت هزینه های گزاف آموزش چطور میتوان یک آموزش حرفه ای فیبروز و هاشور میکرو ابرو را داشت؟ یا آیا اگر اینطور این نیست که هر چقدر پول بدهی آش می خوری ؟همان کلاس‌های گران و آموزش‌های گران فیبروز ابرو ه
برنامه امتحانات نهایی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال دوم دبیرستان پایه دوازدهم دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال سوم دبیرستان دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی فنی حرفه ای دی ماه ۹۸

ادامه مطلب
بصورت حرفه‌ای با فتوشاپ بلد نیستم کار کنم. ولی در حد نیازی که دارم می‌تونم کارهایی رو انجام بدم. البته قراره بشینم و یه دوره ی آموزشی کامل فتوشاپ ۲۰۲۰ ببینم. فعلا پیکس ارت و لایتروم کارم رو راه میندازه و کمتر سراغ فتوشاپ میرم ... این دلیل نمیشه که کیفیت کارام پایین بیاد چون پیکس ارت و لایتروم هم نرم افزار های حرفه ای هستن :)برنامه نویس‌ها باید کار با فتوشاپ و یا سایر ابزارها رو بلد باشن. نمی‌گم بصورت خیلی حرفه‌ای. در حد نیازی که دارن باید یاد
قالب حرفه ای وبلاگ 
جدیدترین قالب های حرفه ای ریسپانسیو و واکنشگرا برای وبلاگ های فارسی زبان. ... قالب حرفه ای واکنش گرا با طراحی سه ستونه برای سیستم های بلاگفا، میهن بلاگ و ...
قالب وبلاگ 
قالب حرفه ای . در: :: دامنه موضوعی : دانلود.عمومی و… :: وضوح نمایش استاندارد : ۷۶۸ * ۱۰۲۴ :: مرورگرهای سازگار : Internet Explorer | FireFox | Opera :: حجم کلی قالب ...
‫قالب بلاگفا حرفه ای سایت ستاپ: قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای
۱: زندگی عجب داستان پیچیده ای داره. عجب ناگفته ها و ناپیدا شده ها! هر روز یه ایده ی جدید، یه تیوری جدید می یاد و یا اینکه بوده و تو تازه پیداش می کنی! اینکه چطور شد که ما این شدیم، رفتارهای ما چطور شکل گرفت! ما به عنوان ادمیزاد، از کجا امدیم و چطور شد که از مرز بی نهایت بد تا مرز بینهایت خوب متنوع شدیم! اصلن مرز خوب و بد چطور شکل گرفت؟ مردم جامعه را می سازند یا جامعه مردم را؟ کدومش اول اگاهانه اتفاق افتاد...زندگی عجب داستان پیچیده ای دارد. 

ادامه مط
در این قسمت میخواهیم شما را با بهترین نرم افزار آموزش فوتوشاپ برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم . به وسیله این برنامه و کمی تمرین شما هم میتوانید مانند حرفه ایها فتوشاپ کنید .
حجم فایل : 13mb
فرمت فایل : apk
امتیاز گوگل پلی : 4.8 ☆
لینک دانلود رایگان : دریافت برنامه
در این قسمت میخواهیم شما را با بهترین نرم افزار آموزش فوتوشاپ برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم . به وسیله این برنامه و کمی تمرین شما هم میتوانید مانند حرفه ایها فتوشاپ کنید .
حجم فایل : 13mb
فرمت فایل : apk
امتیاز گوگل پلی : 4.8 ☆
لینک دانلود رایگان : دریافت برنامه
سلام
خانم های شاغل چطور برنامه ریزی میکنند برای زندگی شون؟، مثلا بچه ها رو کجا میسپارن؟، یکی مثل من که خواهر نداره و روش تربیت مادرش رو دوست نداره، باید چیکار کنه؟، کی ها غذا درست میکنید؟، خانم ها لطیف اند چطور خستگی ها و دغدغه هاتون رو میذارید میاید داخل!؟
اصلا یه سوال مهم تر، وقت هایی که از درد پریودی نمیتونید خم و راست بشید سر کار چیکار میکنید؟، دانشجو معلمم و مجرد، اما برام سواله.
مرتبط:
آموزش تنظیم وقت و تقسیم انرژی در زندگی زنان شاغل
آخرین قسمت ماقبل فینال عصرجدید یکشنبه شب پخش شد. خدا رو شکر این دو سه هفته سرمون شلوغ بود ندیدیمش! محیا به زور توی عید من رو می‌نشوند پای این برنامه و من هر شب، چند تار موی جدید سپید می‌کردم!چرا این برنامه رو نمی‌پسندم؟اول اینکه توی دوره و زمونه‌ای که فریادِ نفوذ و تهاجم فرهنگی و غربگرایی و غرب‌زدگی و به طور کلی ترویج سبک زندگی غربی توسط مسئولان فرهنگی مملکت به وضوح شنیده میشه، چطور و با چه متر و معیاری این برنامه مصداق تهاجم فرهنگی نیست و
هی روزمه پر و پیمونش رو نگاه میکنم و هی تصویرش تو اتاق معاینه میاد جلو چشمم ... چه طور ممکنه یعنی؟  با اون همه عنوان و کارگاه و سمت و کهنه کاری،  چطور میشه که یه ویزیت رو انقدر مبتدیانه و غیر حرفه ای انجام بدی ؟
انقدر سرد شدم دیگه دستم به خوندن نمیره ...

+کامنتهای پست قبل رو جواب میدم ... فعلا ولی خالی شده ام! 
با پیشرفت زبان های برنامه نویسی، هدف این بوده است که آنها را برای بهبود مبتدیان و همچنین حرفه ای ها ساده سازیم. پیش از این، کدنویسان مجبور بودند با زبان های سطح پایین که سخت ترین کد را داشته باشند مقابله کنند. حتی امروزه برخی از زبان های برنامه نویسی مانند فورتان، کوبول، پاسکال و دیگر مواردی که برای نصب سیستم عامل در سخت افزار استفاده می شوند. اما زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر مانند پایتون که به طور گسترده در صنعت استفاده می شود وجود دارد.
چطور نمونه یک رزومه حرفه ای را بنویسیم
انسان به طور طبیعی ترجیح می دهد تا وظیفه ای که قابل پیش بینی و ساختارمند است را انجام دهد، تا از سردرگمی و عدم اطمینان جلوگیری کند و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کند. وقتی که من درباره برنامه کاری خود فکر می کنم، شخصا احساس می نمایم که بخش رزومه نویسی واقعا فرآیندی بی قاعده و فاقد نظم است.
این فرآیند فقط به معنای نوشتن رزومه حرفه ای نیست. اگر بخواهیم یک تعریف درست و کامل از آن ارائه دهیم، عبارت است ا
طراحی یک سیستم فروش حرفه‌ای و منسجم، فروش را به نحو چشم‌گیر افزایش می‌دهد. البته این سیستم با کمک دانش و تجربۀ کاربردی و میدانی، طراحی و عملیاتی می‌شود.سیستم فروش حرفه‌ای، پارامترهایی نظیر روش‌های مناسب قیمت‌گذاری، طراحی پروموشن‌های جذاب و هوشمندانه برای کسب‌وکارها و به خصوص تولیدکنندگان را فراهم می‌آورد که در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد نمود.
مشاغل فنی همیشه کار راه انداز بوده وهمه جا کاربرد دارد پس اگر شغل شما فنی است وقصد مهاجرت هم دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم مطالب این بلاگ را مطالعه کنید 

برنامه مشاغل فنی‌ و حرفه‌ای فدرال
این برنامه برای کسانی که دارای پیشنهاد شغلی یا مدارک مرتبط برای کار در شغل‌های خاص هستند، امکان دریافت اقامت دائم در استان‌های کانادا (به جز استان کبک) را فراهم می‌کند.
برای درخواست اقامت دائم برپایهٔ این برنامه، تنها باید از طریق طرح اکسپرس اینتری در
با سلام
بنده برنامه نویس وب هستم که به تمامی زبان های Html , Css , Javascript , Ajax , php , sql مسلط میباشم، بنده می خوام کار را شروع کنم ولی هر جایی می خوام پروژه بگیرم بهم نمیدن، حتی توی پونیشا و ... هم عضو هستم، با توجه به اینکه بنده نمونه کار آفلاین هم دارم، یعنی سایت فروشگاهی زدم، اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنن که از کجا و چطور میتونم کار بگیرم؟
ادامه مطلب
دانلود طرح تعالی هنرستان سال 99-98
کاملترین برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش براساس نگارش سال تحصیلی جدید
بروز ترین فایل طرح تعالی هنرستان براساس محور های طرح تعالی مقطع هنرستان و فنی 99-98
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش جهت ثبت اطلاعات مدرسه و مشخاصت پرسنل آموزشگاه
تعداد صفحات برنامه عملیاتی 30 صفحه کاملترین طرح تعالی 99-98
تعداد صفحات تقویم اجرایی 10 صفحه+یک فایل اشانتیون

برنامه تعالی مدیریت مدرسه در حوزه هنرستان و فنی و حرفه ای سعی
اگر شما علاقمند به ساخت بازی های کامپیوتری هستید و در عین حال در برنامه نویسی تخصص ندارید و نمی توانید ساعت ها وقت و هزینه خود را برای یک برنامه نویس حرفه ای شدن صرف کنید، نرم افزار Game Maker برای شما بسیار مفید خواهد بود تا بتوانید بازی های کامپیوتری هیجان انگیزی را بدون این که حتی به یک خط کدنویسی نیاز داشته باشید، بسازید.طراحی بازی با Game Maker بسیار آسان و سرگرم کننده خواهد بود و کاربران مبتدی تنها با به کارگیری اعمال ساده ای مانند drag و drop، می تو

در دنیای امروز ما, یکی از دغدغه ها اینه که "نکنه شخص مسئولی که بهش رجوع میکنیم قابل اطمینان نباشه؟"
البته این ترس تنها محدود به کسایی که دارای شغل و مسئولیت هستند نمیشه
همین الان که این مطلب رو مینویسم , خواننده که شما باشی, چطور باید از شخص نویسنده اطمینان حاصل کنه؟
بنابراین شخصی که که مطلبی رو ارائه میکنه,  مسئول هست

خوشبختانه قوانین اخلاقی در هر حرفه و شغلی , تعریف شده است و یک چیزِ مجهول نیست
اما مهم تر از وجود داشتن "اخلاق حرفه ای" , پایب
اگر تاکنون سری به لیست های برترین و پر درآمد ترین شغل های دنیا زده باشید، قطعا با موضوع برنامه نویسی به عنوان رده اول درآمد زا ترین شغل ها مواجه خواهید شد. هر چند این گزارش بیشتر جهانی است و در ایران چنان که باید، صد در صد هنوز تحقق نیافته اما به جرات می توان گفت یک برنامه نویس خوب و حرفه ای در ایران خودمان هم می تواند در آمد زایی عالی داشته باشد.
از این رو بسیاری از افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند یا علاقه به کار کردن با کامپیوتر دارن
توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند

مشاوره شغلی - دانشنامه رشد
بطور کلی آغاز کلی فرآیند مشاوره با کارهای فرانک پارسونز در سالهای 1907 تا 1908 که او را پدر راهنمایی شغلی و حرفه‌ای می دانند در شهر بستون آمریکا بود. البته قبل ...

مشاوره شغلی چیست؟
مشاور شغلی شما به شما کمک میکند که از تحصیلات، حرفه و زندگی خود بیرون ... توسعه حرفه ای شما یک فرآیند مادام العمر است که در واقع زمانی آغاز شد که شما متولد شدید.

راهنمایی و مشاوره ی شغلی و حرفه ای
 امر راهنمایی و مشاوره ی شغلی و ح
یک بغل آغوش گرم
و رهایی از زمان
ای فشار زندگی
توی نبض من نمان...

+ یه شعر خیلیییی قدیمی. یهو گفتم بنویسمش :) 
++ دلم میخواست یه برنامه میذاشتن بعضی خواننده‌ها، بعد آدمای معمولی‌ای مثل من میرفتن اونجا و شعرشونو میدادن که اون خواننده بخونه و با صدای خواننده‌ای که دوسش دارن شعر خودشونو بشنون. آهای خواننده‌ها لایو نمیذارین؟ 
+++ ولی با اونایی که زیر خاکن چطور برنامه بذاریم؟ رفتیم اون دنیا چجوری پیداشون کنیم؟ کاش مثلاً پنجشنبه شب بیاد خودش به خوا

نمی دونم چطور اومدی تو زندگیم و چطور از زندگیم رفتی و کجا رفتی.امابودنت چنگ زدن به چیزی به نام زنده گی بودنبودنت چنگ زدن برای قبول نبودن و اینکه چطور زنده مانده ام و اما زنده ماندم و تو ارزشمندترین و رازآلودترین و دردآور ترین یادی که همیشه به احترامت سر خم می کنم. 
برنامه نویسی برای همه است ... و نه برای همه. من زیر توضیح خواهم داد.
برنامه نویسی برای همه است که من معتقدم که هر کسی میتواند کد را یاد بگیرد. برنامه نویسی واقعا یک مهارت برای همه است  و یکی که می تواند حرفه ها و زندگی مردم را تغییر دهد، بنابراین هیجان انگیز است که برنامه نویسی و علوم رایانه ای را در آموزش و پرورش K-12 تقویت کند. با این حال بسیاری از مردم هنوز از آن فهمیدند. Stereotypes در اطراف آنچه که یک برنامه نویس است (ضد wunderkinds ضد) و برنامه ریزی (ریاضی)
من آلام بین کارام پادکست ایده ها از کجا میان استرینگ کست رو گوش کردم و عااالی بود اینم بین این همه ایده که خداروشکر به ذهنم میرسه و فکر کنم جالب بود دونستن علت ایده و اینکه چطور میشه ایده های بیشتری به وجود بیاد و... 
راستی برنامه ریزیم رو به صورت روزانه کشیدم واسه شش هفته مربع مربعی ببینم چطوره. تا الان که خیلی دوسش داشتم(روز اوله). الانم ی محتوا نوشتم میخوام برم قهوه پفی! درست کنم و بعد فیلم وب ببینم. لایسنس انتی ویروسم بعد صد سال خریدم. دیگههه
اپلیکیشن رایگان اندروید Adobe Lightroom - Photo Editor & Pro Camera که یکی از برنامه های شرکت بزرگ ادوبی هست میتونه توی ویرایش عکس کمک خیلی بزرگی باشه . این اپلیکیشن میتونه یه خروجی حرفه ای از عکس ها بهتون بده و میتونید از دامنه ی بالا رنگ این اپلیکیشن برای تغییر نور و رنگ عکستون استفاده کنید . اگه علاقه ای به ویرایش عکسهاتون دارید پیشنهاد میکنم حتما این اپلیکیشن و امتحان کنید . اگه برنامه بهتری میشناسید حتما بهمون معرفی کنید .
ادامه مطلب
در دنیایی که با نوآوری در تکنولوژی شکوفا می شود، تقریبا هر شرکتی برنامه های کامپیوتری را به نحوی به کار می برد که برای کمک به ساده سازی کسب و کارشان. و پشت برنامه های کامپیوتری و نرم افزاری، یک برنامه نویس کامپیوتری است که کد را می نویسد و آن را آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند.
این حرفه جذاب برای بسیاری از مردمی با تکنولوژی است، اما زبان های برنامه نویسی به نظر می رسد بسیار به ارباب رجوع. اما در واقع، برنامه نویسی
زمان آن فرا رسیده است تا مهارت های برنامه نویسی خود را بهبود ببخشید. بیایید آن را انجام دهیم!
این یک هدف بهبود حرفه ای حرفه ای برای دادن به خود است، اما "تبدیل شدن به برنامه نویس ضربه زدن" یک هدف ساده نیست. برای یک چیز، می گویم، "من می خواهم بهتر باشم" فرض می کند که شما به چه چیزی «بهتر» نگاه می کنید. علاوه بر این، بسیاری از مردم برای بهبودی بدون هیچ حسی برای رسیدن به آنجا تلاش می کنند.
بنابراین اجازه دهید من هشت دستورالعمل قابل اجرا را به اشتراک ب
گفته بودم که باید بیشتر بیام اینجا و نذارم بیشتر از این، این بلاگ خاک بخوره. حالا اینجام ولی بدون حرف حساب.
پر از درگیر‌ی‌ها و کشمکش‌های ذهنی‌ام. نه از اونایی که میشه فکرشو کرد و حدس زد. نه. درگیری‌های ذهنی من بی‌خودترین و احمقانه‌ترین و کسل‌کننده‌ترین مشغله‌هایی که می‌تونه توی ذهن هر کسی وجود داشته باشه. اونقدر بی‌خود که حتی دوست‌ ندارم برای خودم بازخونی‌شون کنم. 
هر روزی که میاد، می‌گذره و تلف می‌شه، دارم تقلا می‌کنم و توی چارچو
لایک چت
لایک چت از جدیدترین چت روم های فارسی با حرفه ای ترین امکانات پذیرای کاربران عزیز ایرانی است
چت روم لایک با کاربران انلاین بالا جز محبوبترین چت روم ها شده است .
شما دوستان مجله فان میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر یا لینک اول پست وارد لایک چت شوید

برنامه چت لایک , روم لایک , چتروم لایک , آدرس اصلی لایک چت
برای دانلود برنامه چت لایک نیز میتوانید از طریق ورود به چت روم نیز اقدام کنید .
دانلود برنامه لایک چت
یکی از چیزهایی که قبل از سفر همیشه فکرمان را به خودش مشغول می کند بحث مالی ماجرای سفر است و اینکه چطور بتوانیم به ارزان ترین شکل بهترین سفر را داشته باشیم.
برنامه "کایاک" یکی از جامع ترین برنامه هایی است که به شما امکان رزرو پرواز، هتل و اجاره خودرو را می دهد و با مجموع این اطلاعات برنامه سفر شما را تنظیم می کند. این برنامه مشتاقان زیادی در همه جای دنیا دارد. می پرسید چرا؟ خوب دلیلش این است که با قراردادهای اختصاصی، تخفیف های ویژه ای برای مشتری
اگر بدنساز هستید حتما این مطالب زیبا و شگفت انگیز در رابطه با بدنسازی را مطالعه کنید تا حیرت زده شوید.
نکته مهم راجب مکمل بدنسازی
مکمل بدنسازی و برنامه غذایی بدنسازی ✅ دو عنصر مهم برای کسانی می باشند که می خواهند بدنسازی را به طور حرفه ای انجام دهند و در آن پیشرفت کنند پس این مکمل بدنسازی زیر را ببینید.

ادامه مطلب
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
یکی از مشاغل پر درآمد و البته بسیار پر طرفدار در میان فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با فناوری و البته سایر رشته ها، برنامه نویسی هست. تمام این فراد قبل از ورود به دنیای برنامه نویسی، سوالات زیادی در ذهن خود دارند، سوالاتی مانند اینکه برنامه نویسی رو از کجا شروع کنم؟ بهترین زبان برنامه نویسی چه زبانی هست؟ چقدر باید برای یادگیری برنامه نویسی زمان بزاریم و سوالاتی از این قبیل. خیلی از دوستان و اطرافیان این سوال رو از من میپرسن که کار تو دقیقاً
بدون شک چنانچه شما دارنده توان ومهارتی باشید , دوست دارید به سایر افراد انتقال دهید یا به سایرافراد اطلاع دهید که چه مهارت ها یا این که دانشی بدست آورده اید . از این رو می‌توانید با نوشتن یک مقاله کلیه این مورد ها را به وقوع پیوستن اعطا کرد . پس با یک مقاله معنی و علم نو ی را به گوش مخاطبتان میرسانید .از جمله مسائلی که میتوانید با استعمال از یک مقاله ارائه دهید , مطالعه و یادداست برداری و چگونگی رابطه با مخاطب , چگونگی عامل در باب یک مسئله و رشد ا
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
آشپزهای حرفه ای اسرار آشپزی شون رو حفظ می کنن و فقط اون ها رو به هنرجوهاشون ارائه میدن. اما ما اسرار این آشپزهای حرفه ای رو براتون آورده ایم تا بتونید برای همیشه غذاهای خوشمزه و بدون نقصی رو درست کنید.
بهترین استیک

گوشت رو همون لحظه که از فریزر درآوردید سرخ نکنید. بزارید یک تا دو ساعت بیرون بمابمونه تا به دمای محیط برسه. اگه می خواین رنگ استیک طلایی بشه قبل از سرخ کردن رطوبتش رو کاملا بگیرین.
ادامه مطلب

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .

اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

www.instagram.com/korosh.iravanimanesh/

توجه:این آموزشات جهت آگاهی افراد از وجود چنین نفوذگرهایی است و برای مدیریت خانواده کاربرد دارد
در صورتی که خواستار برنامه مدیریت خانواده هستید باما درتماس باشید
تمدید یکساله مدیریت خانواده((دسترسی به تمامی اطلاعات)):65000تومان
ساخت رات به صورت حرفه ای در راه است:
-مشاهده تمامی اطلاعات قربانی نظیر فیلم ها-عکس ها-برنامه ها -پیام ها-تماس ها-لوکیشن شخص قربانی و ........

با اموزش تایپوگرافی حرفه ای امروز در خدمت شما هستیم InDesign CS2 پیشرفته ترین برنامه چیدمان صفحه در جهان است ، درجه ای از پیچیدگی و دقت چاپی را ارائه می دهد که طراحان گرافیک تا به امروز فقط می توانند رویای آن باشند. تایپوگرافی حرفه ای InDesign CS2 شما را از طریق ویژگی های نوع برنامه راهنمایی می کند ، از ابتدای کار با اصول اولیه کاراکتر و قالب بندی پاراگراف ، سپس به سمت ویژگی های پیشرفته مانند پاراگراف و سبک کاراکترها ، سبک های تو در تو و شبکه های پایه شر
سلام من مرجان هستم کارشناس نرم افزار از دانشگاه اصفهان

در این مقاله دوست دارم برای عزیزانی بنویسم که هنوز بصورت حرفه ای وارد زمینه ی برنامه نویسی نشدن و میخان وارد این شغل پردرآمد بشن و کسب درآمد بکنند .  پس بریم که شروع کنیم . 

چطور برنامه نویسی را شروع کنیم ؟‌
برنامه نویسی در ابتدا از دید افرادی که وارد آن نشده اند بسیار سخت و طاقت فرسا است . یک شغلی که با کامپیوتر درگیره و باید بتونید سریع تق تق کیبورد کدنویسی کنید و در نهایت از نظر ریاض
وقتی پا به این خوابگاه گذاشتم همینقدر دلم گرفته بود که حالا گرفته...حالا که آخرین شب بودنم در اینجاست...من چهارسال در این شهر فقط زندگی نکردم...من بزرگ شدم،تجربه کردم...آدم دیگری شدم...این روزهای آخر هرکجای شهر که پاگذاشتم یاد خاطرات بیشمارم می افتادم و تازه میفهمیدم که چقدرها در این شهر ریشه دوانده م...که سخت است اینکه این آدمها و این فضاها را بگذارم و بروم...و تازه بروم در شهر خودم که حس میکنم غریبه تر از این حرفها شده م با کافه ها و کتابفروشی ها
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
با بوت کمپ های برنامه نویسی درس کلاب یادگیری خیلی آسون شده.
درس کلاب یک وبسایت آموزشی است که دوره های پروژه محور تولید می کند.کمبود دوره هایی که به دانشجو کمک می کند تا مهارت خود را از طریق یک پروژه واقعی بهبود ببخشد باعث شد تا ایده ایجاد این وبسایت شکل بگیرد.دوره های پروژه محور ازین رو حائز اهمیت است که شما را در شرایط واقعی کار قرار می دهد.
شاید شما مهارت های فراوانی در زمینه های تخصصی خود داشته باشید اما اعتماد به نفس کافی برای کار در این حو
درس کلاب یک وبسایت آموزشی است که دوره های پروژه محور تولید می کند.کمبود دوره هایی که به دانشجو کمک می کند تا مهارت خود را از طریق یک پروژه واقعی بهبود ببخشد باعث شد تا ایده ایجاد این وبسایت شکل بگیرد.دوره های پروژه محور ازین رو حائز اهمیت است که شما را در شرایط واقعی کار قرار می دهد.
شاید شما مهارت های فراوانی در زمینه های تخصصی خود داشته باشید اما اعتماد به نفس کافی برای کار در این حو
دانلودpdf کتاب پرورش قناری

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبپرورش قناری به سبک حرفه ای ها - مسترپتmasterpet.ir › محصولات دانلودیرتبه: ۵ - ‏۳ مروردر این کتاب آموزشی، اسرار و تکنیک های پرورش و نگهداری قناری را به صورت حرفه ای و کاربردی یاد خواهید ... دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه.کتاب ها و مقالات - الکترونیک20 - کنترلر دما و رطوبتhttps://electronic20.ir › الکترونیک20 › دانلود-مجموعه-کتاب-پرورش-قناری۲۸
نگاهی به زندگی روزمره
خودتان بکنید. چه کارهایی را بدون فکر کردن انجام می‌دهید؟ اینکه صبحانه‌تان را
چطور بخورید، چطور بند کفشتان را ببندید، چطور قدم بردارید، چطور ماشین را روشن
کنید ، هنگامی که احساس خاصی به شما دست می‌دهد چه کار کنید، چطور با دوستانان و
همینطور غریبه‌ها مکالمه داشته باشید و ... . زندگی همه ما مملو از همچنین فعالیت‌هایی
است. این فعالیت‌های کوچک و به ظاهر ساده می‌توانند تاثیر شگرفی در زندگی‌مان داشته
باشند.
ادامه مطلب
از آنجایی که قوانین مربوط به مناطق مجاز پرواز پهپادها در هر کشوری متفاوت است، وجود برنامه هایی که در شناسایی این مکان ها به ما کمک کند، می تواند بسیار کارآمد باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی مکان های غیرمجاز پرواز و برنامه های شناسایی آنها بپردازیم. با ایستگاه پرواز همراه باشید. 

UAV Forecast
اولین برنامه ای که معرفی خواهد شد برنامه UAV Forecast است. چه پرنده شما حرفه ای باشد و چه مبتدی، این برنامه برای شما مناسب است. بهترین ویژگی این برنامه
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
سلام دوستان
ادامه مطلب
برنامه نویسی اختصاصی و ساخت نرم افزار 
برنامه نویسی اختصاصی و ساخت نرم افزار اختصاصی برای انواع نرم افزارهای تحت وب نیازمند کیفیت از ابتدای آغاز پروژه تا انتهای آن می‌باشد. همچنین کنترل کیفیت نرم افزار یک امر حیاتی و همیشگی می باشد. ساخت نرم افزارهای اختصاصی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف توسط گروه برنامه نویسی لاراولیا قابل اجرا و پیاده سازی است.

برنامه نویسی اختصاصی جهت امور سازمانی
سازمان های دولتی و خصوصی برای افزایش دقت و سهولت ا
دیشب خوابم نمی برد و به گذشته فکر می کردم.انگار که اینهمه سالو پشت سر نذاشته باشیم، نزدیک بود.
به دوستای دوران کودکی فکر می کردم. دختر همسایه ی مادربزرگ، پسرخاله، دخترعمو. چقدر اون زمان بازی می کردیم.
اون روزای گرم تو کوچه های انزلی. امروز به شکل عجیبی مسیرامون خیلی از هم دور شده.
دختر همسایه ی مادربزرگ مونده تو شهر خودش ما تو شهر خودمون. پسرخاله دلش سنگ شده و صورتش صفحه ی گوشیش. دخترعمو هم ۸سالی میشه ندیدم.شکایت نیست، بیشتر تعجبه. اینهمه تغییر
مهارت های لازم برای فروش حرفه ای

شغل فروشندگی به قدری اهمیت دارد که آن را به تمام کننده تیم (فوروارد) تشبیه کرده اند. در مقاله «یک روز فروشنده موفق» از لحظه ای که فروشنده چشم باز می کند تا پایان فعالیت روزانه و آخرین لحظات بیداری مورد بررسی قرار گرفته و سعـــی شده است تکنیک های فروشندگی حرفه ای و ویژگی های فروشندگان موفق در قالب اعمال و کردار روزانه او مورد توجه قرار گیرند.
ادامه مطلب
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
Revo Uninstaller با نسخه آزمایشی رایگان ارائه می شود که فاقد برخی از ویژگی
های عالی نسخه حرفه ای است. اگرچه می تواند برخی از خطاهای رجیستری را که
معمولاً با حذف برنامه ها همراه هستند حذف کند ، اما همه آنها حذف نمی شود. برای انجام این کار ، شما باید یک برنامه متفاوت را ارتقا داده یا از آن استفاده کنید. به روز
رسانی هیچ سرعتی را به این بارگیری اضافه نمی کند ، چیزی که کاملاً از دست رفته
است. این باعث می شود تا یک برنامه تمام شود تا شروع به حذف برنامه دیگر
 قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای بلاگفا، میهن ... قالب بلاگ بیان حرفه ای خبری ریسپانسیو در 11 رنگ ...
قالب هانسن یک قالب خبری حرفه ای ریسپانسیو (واکنشگرا) هست که برای سرویس بلاگ بیان (blog.ir) به صورت اختصاصی طراحی شده است. اگر دنبال یک قالب حرفه ای ...
نسخه واکنش گرا ( ریسپانسیو ) قالب امید بلاگ - بلاگ ... - قالب بلاگ بیان
./نسخه-واکنش-گرا-ریسپانسیو-قالب-امید-
صفحه نخست · وبلاگ · فروشگاه · مرکز آموزش · حری
بسم الله الرحمن الرحیم
آمده ام کانون پرورش. دعوت شده ایم فینال مسابقه عصر ما!
کلیپهای بین برنامه می کشد مرا...
کلیپ اربعین... کلیپ امام رضا علیه السلام... و از همه ویران کننده تر، کلیپ شهدا....
به تصاویر شهدای مدافع حرم نگاه می کنم... با چشمهای مادریم نگاه می کنم... به صورتهای جوان و زیبایشان... به محاسن نورسته مومنانه شان.... چطور مادرهایشان دلشان آمده بفرستندشان جلوی توپ و گلوله و تانک؟.... چطور زیر خاک کرده اند این بچه های جوان را که خون دل خورده اند ت
پیچ و رول پلاک
معمولا از پیچ و رول پلاک به این خاطر استفاده میکنیم برای محکم سازی سنگ نما  بسیار مطلوب و مناسب و بصرفه میباشد  باعث استحکام بخشیدن به سنگ نماهایی با قدمت چند ساله میباشد. این حرفه نیاز به تخصص و تبحر بسیار دارد ، اگر به برای پیچ و رول پلاک به دنبال شرکتی با تخصص حرفه ای و معتبر هستین شرکت دلتا در تهران با کادری حرفه ای و مجرب ، میتواند با ارائه خدمات حرفه ای شما رو به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن به مقصود برساند.

https://www.deltacove
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 
برنامه نویسی از جهاتی شبیه مترجمی است.البته نه مترجم های زبان هایی که انسان ها با آن ها صحبت می کنند،بلکه مترجم منطق و مقصود خواسته های انسان؛یعنی برای حل مسائل کاربران ،بایدمنطق درخواست آن ها را به زبان رایانه ترجمه کند و نه دقیقا واژه های ایشان را.
از جهاتی شاید برنامه نویسی به نویسندگی و شاعری شبیه تر باشد تا کار ترجمه!یک نویسنده وقتی توانست مقاله ،داستان و یا مطلبی علمی بنویسد،مترجم های بسیاری می توانند نوشته های او را به زبان های مختلف
مجموعه پونیما شامل چه بخشهایی است ؟

دپارتمان برنامه نویسان
توی این دپارتمان اعضاء با برنامه نویسی Back End سایت ها، گروه پونیما را برای رسیدن به اهداف و ارائه سایت های حرفه ای همراهی می کنند.

دپارتمان گرافیک
این دپارتمان همیشه نشانگر و پیشبرد بوده و با طراحی کارهای گرافیکی مدرن نقش موثری در توسعه، رونق یک کسب کار، برند و تبلیغات هستند.

دپارتمان مارکتینگ
دپارتمانی که در پونیما دنبال بازاریابی و ایده برای نحوه فروش و تبلیغات تلاش میکنند ت
   درست است که من میدانم بچه ای که تب دارد را باید چطور تیمار کرد، یا اینکه چه غذایی برایش پخت، یا چطوری بغل اش کرد و یا حتی چطوری پوشکش را عوض کرد یا اگر پایش قرمز شد چطور خوبش کرد، اما در مورد بچه داری که چیزی بسیار فراتر از اینهاست هیچ چیز نمیدانم. که اگر میدانستم یک دمبل 1.5 کیلویی نمیدادم دست یومونچه ای که حوصله اش سر رفته تا با آن بازی کند.
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون
_____________________________________________________________________________________________________
Python یک زبان برنامه نویسی قدرتمند،سطح بالا،شی گرا و حرفه ای است که روز به روز در حال گسترش بوده و برنامه نویسان را جذب خودش میکند و با آن میتوان از کارهای ساده ریاضی گرفته تا پیچیده ترین دستورات را انجام داد.
ادامه مطلب
مقاله ای با عنوان 
مشخصات بارز یک مشاور حرفه ای ؟
آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که جهت دریافت مشاوره بایستی به چه افرادی مراجعه کنید و یا اینکه مشخصات بارز یک مشاور حرفه ای در زمینه های مختلف چه می باشد؟
https://emadleechco.com/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C
اگر به دنبال یک راهنمای حرفه‌ای برای آشپزی هستید تا غذاهای متنوعی به شما آموزش دهد، حتما سراغ زعفرون بروید. گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های بیشمارشان، زندگی را برای ما ساده کرده‌اند؛ برای هرکاری و هر حرفه‌ای به‌راحتی می‌توان به جستجوی اپلیکیشن‌های متفاوت پرداخت و با خیالی آسوده دل به آموزش‌های مجازی اپلیکیشن‌ها و راهنمایی‌های آنها سپرد.
ادامه مطلب

✅شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست
شبکه آموزش
صبح‌ها شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۸ صبح تا۹:۳۰ دروس متوسطه دوره اول و ازساعت۹:۳۰ صبح دوره ابتدایی آغاز می‌شود؛
عصر‌ها هم از ساعت ۱۴:۳۰ تا۲۳، دروس رشته‌های تجربی و ریاضی فیزیک دوره تحصیلی متوسطه نظری از این شبکه پخش می‌شود.
از ساعت  ۲۱ تا ۲۲ هرشب برنامه‌هایی در حوزه فنی حرفه‌ای وکاردانش
شبکه ۴ سیما
از شنبه تا ۵ شنبه صبح‌ها از ساعت ۸صبح الی ۹ و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ (۶ باکس آموزشی) برای رشته‌ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها